تحریم ایران در استفاده از Team viewer

نرم افزار Team Viewer ایران را تحریم کرد

اگر وضعیت نرم افزار Team Viewer شما  در حالت قرمز قرار دارد و یا با خطای Please Check Your Internet Connection مواجه شده اید باید بدانید مشکلی از سوی کامپیوتر و اینترنت شما وجود ندارد بلکه شرکت نرم افزار Team Viewer ایران را تحریم نموده است.

چگونه تحریم های نرم افزار Team Viewer را دور بزنیم؟

شرکت نرم افزاری تیم ویور IP های ایران را تحریم کرده است و اگر شما با IP کشور های دیگر به نرم افزار Team Viewer متصل شوید میتوانید از این برنامه استفاده کنید. مثلا اگر از یک سرویس VPN استفاده کنید میتوانید به سادگی از ویژگیهای نرم افزار Team Viewer استفاده کنید به شرط اینکه جدا از کامپیوتر شما کامپیوتر مقصد تان نیز از سرویس VPN استفاده کند.

متاسفانه مشکلی که در این روش وجود دارد این است که اولا استفاده از VPN در ایران جرم محسوب میشود. ثانیا همه کاربران دسترسی به VPN ندارند. و اگر هم فرض کنیم همه کاربران بتوانند از VPN استفاده کنند معمولا سرویس های VPN از سرعت مناسبی برخوردار نیستند و جدا از این مسئله سرور های Team Viewer هم سرعت خیلی خوبی ندارند.

در نتیجه اگر Team Viewer را با یک سرویس VPN استفاده کنید احتمالا قبل از اینکه کار خود را روی سیستم مقصد به پایان برسانید حداقل 5 بار Connection شما و سیستم مقصد قطع شده است. مگر اینکه از اینترنت های پر سرعت 4G و 4.5G استفاده کنید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره پنج ستاره

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد امتیازات 0

تا کنون امتیازی ثبت نشده است . (اولین نفر باشید)

به نظر می رسد که شما نوتیفیکیشن را مسدود کرده اید!
0
به اشتراک گذاری مطلب